Klasické ploty

  • Čtyřhranné pletivo

Klasické čtyřhranné pletivo, někdy také nazývané jako zahradní pletivo, drátěnka, čtyřhran, nebo kosočtvercové pletivo, Vám nejlépe poslouží k oplocení zahrad Vašich domů či jiným standardním účelům. Vzhledem k nízké ceně se toto pletivo také používá jako provizorní oplocení staveb. Vzhledem k poměru cen drátu a plastu je poplastované pletivo levnější, než pletivo pozinkované. Standardně se čtyřhranné pletivo vyrábí ve výškách od 1m do 2m s velikostí ok 55 x 55 a 60 x 60mm.

 

Pozinkované                                    Poplastované

pletivo_pozink_133_image_3          pletivo_pvc_detail_2

 

 

 

 

  • Svařované sítě

Svařované sítě PANTANET a svařované sítě FORTINET  mají povrch pozinkovaný a poplastovaný. Nabízíme několik druhů svařovaných sítí PANTANET, a to Pantanet FAMILY, Pantanet PROTECT, Pantanet GARDEN a Pantanet Light. Svařované sítě FORTINET nabízíme ve verzi Fortinet MEDIUM a Fortinet SUPER. Pletiva PANTANET a FORTINET se instalují na plotové poplastované sloupky BEKACLIP nebo na standardní poplastované kulaté sloupky. Výhodou při montáži je, že není třeba napínací drát. Barevné provedení  svařovaných sítí je u PANTANETU zelené nebo antracit, u FORTINETU je barevné provedení zelené. Svařované sítě PANTANET jsou baleny v rolích po 25m a vyrábí se ve výškách od 610mm až do výšky 2030mm. Svařované sítě FORTINET jsou baleny v rolích po 25m a vyrábí se ve výškách od 1020mm až do výšky 2510mm.

Fortinet                     Sloupek Antracit          Pantanet Family          Pantanet Family

zelená                           antracit                             zelená                                antracit

14_image_1bekaclip_antracit_3pantanet familypantanet_antracit

 

 

 

 

 

 PLOTOVÉ PANELY

  • Svařované plotové panely

Základní sortiment plotových svařovaných dílců rozlišujeme podle povrchové úpravy na pozinkované a pozinkované + poplastované. Vpozinkovaném provedení máme v sortimentu svařované bezpečnostní Panely 3D, vyráběné z drátu síly 5mm, Panely 3D Light, vyráběné z drátu síly 4mm, Panely 3D Privat, vyráběné z drátu síly 3mm  a Panely 2D z drátu – svislý 5mm a vodorovný 2 x 6mm. Pozinkované plotové dílce 3D i 2D jsou vyrobeny bodovým svařováním z ocelového drátu a následně jsou žárově pozinkovány. V provedení pozinkovaném + poplastovaném jsou k dispozici Panely 2D, Panely 3D, Panely 3D Light a Panely 3D Privat. Síla drátů je shodná s panely v pozinkovaném provedení. Na tyto svařované plotové panely je za tepla, pro zvýšení odolnosti a prodloužení životnosti, nanesena vrstva plastové práškové barvy. Všechny svařované plotové panely mají stejnou šířku pole 2500mm a v horní části přesahují svislé dráty o 30mm přes vodorovné, čímž jsou po celé délce panelu vytvořeny ostny. Pevnostní dílce 3D jsou pro zvýšení pevnosti prostorově tvarovány.

 

3D

Poplastováno                 Pozinkováno

3d plast3D pozink

 

 

 

 

 

2D

Poplastováno          Pozinkováno

2D plast2D pozink

 

 

 

 

 

 

 MOBILNÍ OPLOCENÍ

Potřebujete krátkodobě zabezpečit oplocení určité akce či objektu? Naše firma se kromě instalace běžného oplocení zabývá také prodejem dočasného mobilního oploceníMobilní panely se skvěle hodí pro ohrazení staveništních či průmyslových ploch a míst, kde se pořádají kulturní a sportovní akce. Provizorní panely slouží jako ochrana proti krádeži a vandalismu a zabraňují vstupu dětí a neoprávněných osob na nebezpečná místa. Dále umožňují vytvářet přístupové koridory pro návštěvníky společenských akcí a usměrňují jejich pohyb. Jedná se o optimální provizorní oplocení na krátkou dobu.

mobilni_branka_mobilni_panelvzpera_mobil